שרון חזיז

 

שרון חזיז 

שרון חזיזהיא זמרת, מנחה ושחקנית שהתחילה אץ הקריירה המקצועית עוד בשירותה הצבאי, בלהקת הנח”ל. למרות זאת, לחשיפה הראשונה זכתה דווקא כשחקנית, כשהצטרפה ב- 1992 לסדרה “עניין של זמן” (הטלוויזיה החינוכית).
נולדה ב-16.12.69.

ב- 1994, הוציאה את אלבומה הראשון, “קח אותי לשם”. האלבום הביא כמה להיטים שכבשו את תחנות הרדיו, ביניהם “קח אותי לשם” ו”השמיים של יוליה”. באותה השנה זכתה חזיז בתואר “זמרת השנה” של רשת ג’.
ב- 1995 הוציאה את אלבומה השני – “בתם הקוסם”. האלבום הזה לא זכה להצלחה גדולה. למרות זאת, חזיז יצאה לסיבוב הופעות שנחשב כמוצלח, ואף הופיעה בפסטיגל של אותה השנה.
ב- 2001 יצא אלבומה השלישי – “פנסים”. גם זה, למרות כמה להיטים שיצאו ממנו, כמו דואט משותף עם עברי לידר (“פנסים”), לא הצליח לשחזר את ההצלחה מתחילת הדרך.

ב- 2002 הנחתה את תכנית האופנה “משהו ללבוש” (ערוץ 2, טלעד).
ב- 2003 חזרה לתחום המשחק, והחלה להופיע בטלנובלה “אהבה מעבר לפינה” (ערוץ 2).
ב- 2005 שוב ניסתה את כוחה במוזיקה, והוציאה אלבום נוסף, רביעי במספר – “שרון חזיז”. “יזראל” מתוכו הפך ללהיט המצעדים.
באותה השנה אובחנה כלוקה בסרטן השד. לאחר שעברה טיפולים להסרת הגוש הסרטני, והחלימה מן המחלה, התמסרה להגברת המודעות למחלה, והתראיינה על כך באמצעי התקשורת במטרה לסייע לנשים הסובלות ממנה.

ב- 2007 הוציאה אלבום אוסף והשתתפה בסדרה “הנפילים” (יס). בסוף 2009 הוציאה סינגל ראשון מתוך אלבומה החדש. בסוף אותה השנה הצטרפה לצוות מנחי ערוץ 24.

פרטים נוספים על שירים באמהרית

שתף את השיר עם החברים שלך
[google1]
[facebook_like_button]

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Back to Top