שלמה ארצי

 

 

שלמה ארצי שירים להורדה מיוטיוב

שלמה ארצי הינו אחד מהזמרים הפופולאריים והבולטים ביותר של מוזיקה ישראלית, מרבית שיריו מהווים את הפקסול של המוזיקה הישראלית – ובתחום של הורדת שירים מיוטיוב אין לו יותר מידיי מתחרים בארץ. את צעדיו הראשונים לתודעה הישראלית עשה שלמה ארצי בתור סולן בלהקת חיל הים כאשר כבר בהיותו חייל זכה בפסטיבל הזמר והפזמון של שנת 1970.

אלבומו הראשון של שלמה ארצי קרוי על שמו, האלבום יצא לאור בשנת 1970, באלבום תוכלו למצוא את השיר "פתאום עכשיו, פתאום היום" שזכה בפרס שיר השנה של אותה שנה. בשנת 1975 נסע ארצי לייצג את ישראל בתחרות הארוויזיון עם השיר "את ואני" שעד היום מבחינת הורדת שירים מדובר בשיר פופולארי במיוחד – השיר אומנם הגיע רק למקום ה-11 אך נכנס לתודעה הישראלית והפך לאחד מהשירים הבולטים ביותר של שלמה ארצי מאז ומתמיד.

שירים להורדה מיוטיוב של שלמה ארצי תוכלו למצוא גם אצל מבוגרים וגם אצל ילדים, זהו אחד מהדברים המייחדים אותו על פני זמרים ישראלים אחרים. לצורך ההשוואה עד כה ארצי הוציא יותר מ-20 אלבומים כאשר האחרון שבהם הוא "אושר אקספרס" שיצא בשנת 2012 וגם הוא כמו רוב האלבומים שלו זכה להצלחה גדולה במיוחד ולכמות גדולה של הורדת שירים בכל מקום אפשרי.
למעט היותו זמר, הופיע שלמה ארצי גם במספר סרטים כאשר הבולט שבהם היה "חסמבה ונערי ההפקר".

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Back to Top