שלומי שבת

 

 

שלומי שבת שירים להורדה מיוטיוב

שלומי שבת הינו אחד מהזמרים הבולטים והוותיקים ביותר של מוזיקה ישראלית בשתי העשורים האחרונים, את הפריצה הגדולה ביותר שלו עשה בשנת 1989 עם הלהיט "רק בגלל הרוח" שהלחינה אחותו לאה שבת. מבחינת הנתונים של הורדת שירים השיר זוכה להצלחה עד היום, ובעת יציאתו היה ניתן לשמוע אותו כמעט בכל תחנת רדיו ובכל תוכנית טלוויזיה. הז'אנר השכיח ביותר של שלומי שבת הוא דווקא מוזיקה מזרחית ביחד עם שירי נשמה שהופכים אותו להיות אייקון הן מבחינת זמר והן מבחינת אישיות.

דווקא בתחילת שנות ה-90 שהיה נראה כי כל העולם לפניו התקשה שלומי שבת לשחזר את ההצלחה, ואחרי שתי אלבומים שזכו להצלחה נמוכה ביחס לציפיות התרחק מעט מאור הזרקורים. כמעט עשור לאחר שנכנס לתודעה הישראלית הצליח שוב שלומי שבת לחדור לתודעה הישראלית הפעם עם להיט נוסף "לכל אחת יש" שזה שיר משותף שלו עם זמר אחר מצליח ליאור נרקיס. גם השיר הזה מבחינת שירים להורדה מיוטיוב הוא נמצא בחלק העליון ועד היום ניתן לשמוע את השיר לעיתים שכיחות.

מתחילת שנות ה-2000 ועד היום זוכה שלומי שבת להכרה ולאהדה כמעט בכל מקום אליו הוא מגיע. הורדת שירים מיוטיוב של שבת היא דבר שכיח למדיי, והוא זוכה לכמות ציפיות לא קטנה לכל אחד משיריו. עד כה הוא הוציא כ-12 אלבומים בניהם ניתן למצוא אלבומים מוכרים מאוד כמו "חברים", "אני שר אלייך", "שתדעי", "אחד לנשמה, אחד למסיבה". שלומי שבת גם מופיע כשופט בתוכנית The Voice כבר כ-2 עונות.

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Back to Top