שירי מימון

 

שירי מימון

שירי מימון התקבלה לאחר שלל מבחנים להיות בין המתמודדים בתוכנית “כוכב נולד – לא נפסיק לשיר”. לא עבר זמן רב עד שהפכה שירי מימון לאחת הפייבוריטיות והגיעה יחד עם נינט טייב ושי גבסו לגמר התוכנית בניצנים, בו העפילה עד למקום השני והפסידה לטייב.
לאחר שהנחתה את התוכנית אקזיט בערוץ 10, שירי שירי מימון התפנתה לענייני אלבום הבכורה שנקרא “שירי מימון” ויצא בספטמבר 2005.
בקדם אירוויזיון 2005 זכתה שירי מימון במקום הראשון עם 116 נקודות (מתוך 120 אפשריות), והיא נבחרה לייצג את ישראל בתחרות. שירה, “השקט שנשאר”, הגיע למקום הרביעי באירוויזיון שנערך במאי בקייב.
ב-2006, שירי מימון הצטרפה לעולם הטלנובלות והיא משתתפת בתוכנית החדשה של ערוץ 24 “ילדות רעות” לצד שורה של כוכבניות שוות. רגע לפני שתמשיך לעונה השניה, מככבת שירי מימון על במות הבימה במחזמר “הלהקה”.
בתחילת 2008, אחרי כשנה וחצי של עבודה בארץ ובלונדון, חזרה שירי עם שני אלבומים – אחד בעברית שפונה אל הקהל הישראלי, ואחד באנגלית שמיועד להיות כלי לכיבוש העולם. בנוסף, היא חתמה על שיתוף הפעולה עם חברת סלולר, במסגרתו הצטלמה לקמפיין טלוויזיה שנועד לקדם גם אותה וגם את החברה, כמובן. בנובמבר 2008 הייתה מועמדת בקטגוריית האמן האירופאי הטוב ביותר בטקס פרסי EMA, בו גם הופיעה, אך הפסידה את הפסלון לזמר טורקי עמרי איידין.
ב- 2009 המשיכה להופיע ולשתף פעולה בפרוייקטים מוסיקליים שונים, בין היתר באלבום של סקאזי, אלבום מורכב משיריו של הנשיא שמעון פרס, מופע עם שמעון בוסקילה ועוד.
סלב ממליץ! : “להיות אתה גם כשמנסים לשנות אותך. האמן בעצמך, תהיה נאמן לעצמך ותלך עם זה עד הסוף”.

שתף את השיר עם החברים שלך
[google1]
[facebook_like_button]

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Back to Top