ריהאנה – Rihanna

 

 

ריהאנה שירים להורדה מיוטיוב – Rihanna

ריהאנה היא זמרת פופ שהפכה להיות אחד מזמרות המצליחות והפופולאריות ביותר בעולם נכון להיום. הורדת שירים של ריהאנה – Rihanna דרך יוטיוב או כל מקור אחר אפשרי הפכו להיות דבר שכיח למדיי, וכיום היא אחת מהזמרות העשירות ביותר בעולם על פי כל המגזינים בארה"ב. אלבומה הראשון של ריהאנה יצא לאור בשנת 2005, האלבום נקרא Music of the Sun – האלבום זכה לחשיפה חסרת תקדים, ורוב להיטיו היו במקומות הראשונים מבחינת הורדת שירים מיוטיוב ורשימות ההשמעה של תחנות הרדיו בכל העולם.
עד כה הוציאה ריהאנה כ-7 אלבומי סולו, כל אחד מהאלבומים נכנס לטופ 10 של בילבורד 200 – נתון מדהים שלא הרבה זמרי פופ זכו להגיע אליו. אם לא די בכך, Rihanna נכנסה בשנת 2012 לרשימה המכובדת של 100 האנשים המשפיעים ביותר בעולם. ריהאנה היא קונצנזוס מבחינת הורדת שירים ובשנת 2015 היא קיבלה חותמת רשמית לכך כאשר ניפצה את שיא ההורדות הדיגיטליות החוקיות עם 100,000,000 הורדות עד כה.
בין שיריה הנפוצים של Rihanna תוכלו למצוא שירים מפורסמים ומוכרים כמו: "Diamonds", "Umbrella", "The Monster", "S&M" ועוד. ריהאנה כבשה כל שיא אפשרי, ויש שנוטים לדרג אותה כיום כזמרת הפופ המצליחה ביותר בעולם עם מספר לא מבוטל של שירים להורדה מיוטיוב ועוד מדדים נוספים שהיא הותירה בהם אבק לשאר הזמרות בביצת הפופ.

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Back to Top