זוהר ארגוב

זוהר ארגוב שירים להורדה מיוטיוב

זוהר ארגוב הוא אחד החלוצים של מוזיקה מזרחית במוזיקה הישראלית, יש הטוענים כי בזכותו של זוהר ארגוב המוזיקה הים תיכונית הגיעה לרמת ההכרה חסרת התקדים שהיא נמצאת בה היום. מבחינת שירים להורדה מיוטיוב או מכל מקור אחר שיריו של ארגוב נמצאים מאז ומתמיד בראש סדר העדיפויות – זאת למרות שזוהר ארגוב עצמו נפטר בשנת 1987 אך שיריו עדיין מתנגנים כמעט בכל מקום.

זוהר ארגוב החל את תחילת דרכו בשנת 1977 עם אלבומו הראשון שנשא את השם "תקליטון" ובו רק שני שירים, אך כעבור שנה נכנס ארגוב לכלא למאסר של 3 שנים באשמת אונס – דבר שעיכב את פריצתו לתודעה הישראלית. שנות ה-80 היו התקופה המוצלחת ביותר של זוהר ארגוב מבחינת הקריירה המוזיקלית, בשנת 1980 יצא האלבום המצליח הראשון של ארגוב "אלינור". לצורך ההשוואה מבחינת הורדת שירים השיר "אלינור" מתוך האלבום נמצא עד היום עם כמות הורדות לא מבוטלת דבר שמעיד על כוחו ורמת הפופולאריות של זוהר ארגוב עד כה. אלבומים נוספים מוכרים של ארגוב שמבחינת הורדת שירים מיוטיוב גם הם עם כמות הורדות לא קטנה בכלל תוכלו למצוא את: "היו זמנים", "יש של דמעות", "להיות אדם".

מותו הטראגי של ארגוב מעיד על אחת מהקריירות הקצרות אך המוצלחות ביותר בתחום של מוזיקה ישראלית, בשנת 1987 הוא נמצא תלוי בתא המעצר בו שהה לאחר שהסתבך שוב.

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Back to Top