דודו אהרון

דודו אהרון שירים להורדה מיוטיוב

דודו אהרון הינו אחד מהמוזיקאים הדומיננטיים ביותר בישראל בשנים האחרונות, מוזיקה מזרחית היא הז'אנר המרכזי שבו הוא מתמחה הן מבחינת זמר והן מבחינת כותב ומלחין. את צעדיו הראשונים בעולם המוזיקה עשה דודו אהרון בבית הכנסת בקריית עקרון, וביחד עם אלבום הבכורה שלו בשנת 2007 "אהבה ראשונה" החלה החשיפה הגדולה וההצלחה המסחררת של אהרון בתחום של מוזיקה ישראלית.

עד כה הוציא  דודו אהרון כ-7 אלבומים בניהם אלבומים מצליחים כמו: "טרמינל 3", "הכל זה מלמעלה", "גיבור" ועוד. דודו אהרון נמצא בין הזמרים המובילים בישראל מבחינת הורדת שירים מיוטיוב, כאשר גם מבחינת ציפיות ביוטיוב הוא נמצא בטופ מבחינת הזמרים הישראליים. למעט הקריירה המוזיקלית הענפה שלו, אהרון השתתף גם במסגרת תוכנית "הרווק" שבה חיפש אחר בת זוג ובחירת ליבו. בנוסף השתתף גם בתוכנית הריאלטי "חי בלה לה לנד".

דודו אהרון הינו זמר חתונות מוביל בישראל, וכיום תוכלו למצוא באמתחתו עשרות שירים לחתונה אותם הוא מבצע באירועים בסדרי גודל שונים – ויש הנותנים להגיד כי הוא זמר החתונות העסוק והדומיננטי ביותר בישראל בשנים האחרונות. למרות שנכנס לתודעה הציבורית רק בשנת 2007 יש לדודו אהרון מעריצים רבים והוא ללא ספק אחת מהדמויות הדומיננטיות בבראנז'ה של המוסיקה הישראלית בכלל והמוסיקה המזרחית בפרט.

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3.00 out of 5)
Loading...Back to Top