ביונסה – Beyonce

ביונסה שירים להורדה מיוטיוב – Beyonce

ביונסה היא אחת מזמרות הפופ האמריקאיות המצליחות ביותר בכל הזמנים. ביונסה – Beyonce מצטיינת מבחינת מכירת עותקים היא מכרה עד כה קרוב ל-150 מיליון עותקים הן כזמרת סולו והן כחברה בלהקת הבנות המצליחה "דסטניז צ'יילד". ביונסה שברה שיאים גם מבחינת הורדת שירים באמצעות יוטיוב או באמצעות האינטרנט, נכון להיום אלבומיה הם בין הנמכרים ביותר בעולם – ומבחינת שירים להורדה מיוטיוב היא חצתה כל רף אפשרי שקודמותיה לא הצליחו להגיע אליו.
את תחילת הדרך המקצועית שלה עשתה Beyonce בתור חברה בלהקת הבנות הפופולארית "דסטניז צ'יילד" שנוסדה בשנת 1990, אם נשפוט על פי הורדת שירים מיוטיוב ומכירת סינגלים ואלבומים – מדובר בלהקת הבנות המצליחה ביותר שהוקמה בעולם. הלהקה הספיקה להוציא כ-4 אלבומים כאשר האחרון שבהם היה בשנת 2004.
קריירת הסולו של ביונסה הצליחה אפילו יותר מהקריירה שלה כחברה בלהקת "דסטניז צ'יילד", כאשר אלבומה הראשון "Dangerously in Love" שיצא בשנת 2003 זכה להצלחה חסרת תקדים, עם להיטים גדולים כמו  "Crazy in Love" בשיתוף עם ג'יז'יי. עד כה הוציאה Beyonce כ-5 אלבומי סולו שכולם היו מצליחים ומכרו מיליוני עותקים ברחבי העולם, וגם מבחינת הורדת שירים ניתן להגיד כי האלבומים שברו שיאים בכל פעם מחדש. האלבום האחרון של ביונסה נקרא גם הוא "Beyoncé" יצא ללא הודעה מוקדמת וכל שיריו והקליפים בו צולמו ביום אחד.

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Back to Top