אמינם – Eminem

 

אמינם שירים להורדה מיוטיוב

מרשל ברוס מאת'רס הידוע בשם הבמה שלו אמינם הוא זמר היפ הופ וראפ אמריקאי, עד כה הוא הוציא כ-9 אלבומים כאשר הראשון היה בשנת 1996. אלבום הבכורה שלו נקרא "Infinite" אך האלבום לא זכה להצלחה לה קיווה Eminem ואת ההצלחה האמיתית השיג רק עם האלבום השני שלו " The Slim Shady LP", האלבום זכה להצלחה חסרת תקדים באותה שנה והפך להיות אחד מהאלבומים הנמכרים וגם מבחינת שירים להורדה מיוטיוב האלבום הפך להיות הצלחה של ממש.

אמינם מדורג היום כאחד האמנים המרוויחים והמצליחים ביותר בעולם, הורדת שירים הן רק מדד קטן לכמות ההצלחה שלה זכה Eminem בשני העשורים בהם הוא נמצא במוזיקה העולמית. בין שלל הלהיטים המצליחים של אמינם תוכלו למצוא שיתופי פעולה מעניינים שהחלו כבר בתחילת הדרך המקצועית שלו, אחד מהם הוא עם ד"ר דרה שהפיק עבורו גם את האלבום השני המצליח.

הורדת שירים מיוטיוב הן ללא ספק המדד הכי פשוט ונוח להצלחה של זמר בעולם כיום, וניתן לראות כי מבחינת שירים להורדה מיוטיוב וגם מבחינת כמות הציפיות Eminem נמצא ברמה של הזמרים הטובים ביותר בעולם. האלבום האחרון של אמינם יצא בשנת 2014 האלבום נקרא " Shady XV" והוא כולל בתוכו דיסק אחד של כל הלהיטים הגדולים ובדיסק השני תוכלו למצוא שירים חדשים שגם הם זכו לכמות של הורדת שירים גדולה במיוחד.

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...Back to Top