אייל גולן

 

אייל גולן שירים להורדה מיוטיוב

אייל גולן הינו אחד מהזמרים המצליחים ביותר בישראל, את תחילת דרכו בתחום המוזיקה עשה בתחילת שנות ה-90 כאשר מוזיקה מזרחית הינה הז'אנר העיקרי שלו. אייל גולן זכה כמעט בכל תואר אפשרי הקשור לתחום של מוזיקה ישראלית – כ-10 פעמים זכה בתואר זמר השנה, כ-8 זכיות בתואר שיר השנה (עם שירים שונים) ואם לא די בכך הוא זכה גם בתואר זמר העשור בפרויקט גדול של "פסקול העשור".
הפריצה הגדולה של אייל גולן התרחשה בשנת 1996 כאשר שיתף פעולה עם זאב נחמה ולהקת אתניקס, שהפיקו עבורו את אלבומו השלישי שזכה להצלחה גדולה מאוד ביחס לאלבומים הקודמים שלו – דבר שהביא לחשיפה חסרת תקדים לאייל גולן עצמו ולשירים שלו.

לאחר ששיתף פעולה עם להקת אתניקס, אייל גולן השתתף גם בפסטיגל אומנם שירי פסטיגל הם לא השירים המועדפים עליו – אך שירו "בובים בובות" שנכתב על ידי אהוד מנור קיבל את המקום השני בתחרות וגם הוא בדיוק כמו רוב שיריו של גולן זכה להצלחה מסחררת וגדולה במיוחד.
כיום רוב שירים חדשים שיוצאים על ידי אייל גולן זוכים לחשיפה גדולה יותר מכל ורובם הופכים להיות גם שירים להורדה פופולאריים במיוחד. האלבומים הנפוצים ביותר שלו הם: "צליל מיתר", "חלק מחיי", "נגעת לי בלב", "הלב עם השולחן" ועוד רבים וטובים! מוזיקה מזרחית הפכה להיות ז'אנר המוזיקה הנפוץ ביותר בישראל, ואייל גולן הוא הזמר המוכר והפופולארי ביותר בז'אנר זה.

שתף את השיר עם החברים שלך

דרג את השיר
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...Back to Top